सामग्री पर जाएं
Aura-Senss
Professioneel Thuis & Persoonlijk Buzz Aroma's Over Aura Support
Vind mijn aroma

Aura-Senss

  • Twee Aura-Senss Brabo navulflessen op een witte ondergrond.

    Navullingen

    €31,00

  • Aura-Senss sprayfles op een houten plank, tussen lavendel en hortensia.

    Sprays - Inclusief aroma naar keuze

    €35,00

  • Aura-Senss geurstokjes op een houten plank, tussen lavendel en hortensia.

    Sticks - Inclusief aroma naar keuze

    €38,00

  • Twee Buzz Senss sprayflessen op wit linnen, met bamboebladeren.

    Buzz-Spray

    €35,00

  • Buzz Senss spray en geurstokjes op wit linnen, met bamboebladeren.

    Buzz-Sticks

    €38,00

  • Twee Aura-Senss mini-verstuivers, zwart en groen, op een tafel.

    Mini Verstuiver

    €88,00

Professioneel

Professionele geurbeleving Geuradvies Horeca & hospitality Retail & showrooms Kantoren & werkplekken

Voor thuis

Thuis & Persoonlijk Aroma's Buzz

Ontdek

Over Aura Support Collectie

Aura-Senss

Geur geeft ruimte karakter.

Aura-Senss BV
Turnhoutsebaan 129
2970 Schilde
BE0658.769.857
+32 3 345 08 04

Privacybeleid · Algemene voorwaarden · Verzendbeleid · Retourbeleid · Cookie-instellingen

Aura-Senss BV · Turnhoutsebaan 129, 2970 Schilde · BE0658.769.857

आपकी कार्ट खाली है

कोई खाता है? लॉग इन करें तेजी से जांच करने के लिए।

खरीदारी जारी रखें

खोजें

उत्पाद

  • Presence Anchor — Single
    The Presence Anchor Single pack: gold inhaler, white pouch, carrying cord and three dry cotton sticks.

    Presence Anchor — Single

    €64,00
  • Presence Anchor — Pair
    The Presence Anchor Pair: two gold inhalers, two white pouches, two carrying cords and six dry cotton sticks.

    Presence Anchor — Pair

    नियमित कीमत €128,00 विक्रय मूल्य  €94,00
  • कॉटन स्टिक रिफिल
    Six dry cotton sticks on cream linen, supplied as two sets of three.

    कॉटन स्टिक रिफिल

    €14,00